pantwo pawlusowie

Odwiedza nas 98 gości oraz 0 użytkowników.

Przedszkole Terapeutyczne Fundacji SYNAPSIS rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2017/2018.

Proces rekrutacyjny będzie trwał przez kwiecień i maj. Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 7 lat (do 9 roku życia w przypadku, gdy dziecko uzyska odroczenie obowiązku szkolnego) z diagnozą autyzmu lub zespołu Aspergera.

W pierwszym etapie rekrutacji zapraszamy dziecko do indywidualnej zabawy z terapeutą, sprawdzamy jak reaguje na rozstanie z rodzicami, jakie zabawy najchętniej wybiera. To pierwsze spotkanie trwa od około 45 minut do godziny. W kolejnych etapach wprowadzamy dziecko do jednej z naszych grup i obserwujemy jego interakcje z innymi dziećmi.

Rodziców zainteresowanych zgłoszeniem dziecka do naszego Przedszkola prosimy o wypełnienie Karty Zgłoszenia Dziecka do Przedszkola i dostarczenie jej wraz z pozostałymi potrzebnymi dokumentami (kopia zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego diagnozę autyzmu lub zespół Aspergera, kopia orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego) do naszej placówki na ul. Powsińskiej 56 lub przesłanie drogą mailową na adres: przedszkole@synapsis.org.pl

Proces rekrutacji odbywać się będzie w placówce na ul. Powsińskiej 56, jednak zajęcia od września rozpoczniemy już w naszym nowym budynku przy ul. Siemieńskiego 21.

Więcej informacji:
www.przedszkolesynapsis.pl
www.facebook.com/przedszkolesynapsis