Odwiedza nas 120 gości oraz 0 użytkowników.

ilustracja wprowadzajaca

Zapraszamy na Jubileuszową XXX Charytatywną Aukcję Dzieł Sztuki - już 9 kwietnia 2018 r. w Muzeum Narodowym! 

Przygotowywana oferta jest bardzo urozmaicona. Znajdą się w niej prace malarskie, graficzne, rysunkowe jak i rzeźba oraz fotografia. 

Co roku ofertę aukcyjną tworzą dzieła wybitnych twórców. Od dojrzałych i uznanych autorów, poprzez artystów średniego i młodego pokolenia. Wielu z nich ma w swoim dorobku wystawy indywidualne, nagrody w prestiżowych konkursach czy udział w ważnych przeglądach zbiorowych. Ich prace znajdują się w kolekcjach prywatnych, doceniane są też przez krytykę. 

W ofercie znajdą się poszukiwane prace m.in. Krzysztofa Pająka, Beaty Murawskiej, Michała Suffczyńskiego, Antoniego Kowalskiego, Krzysztofa Gierałtowskiego, Łukasza Huculaka, Jacka Malinowskiego, Wojciecha Ćwiertniewicza. Po raz drugi  na aukcji  będą też licytowane prace stworzone przez  uzdolnionych  artystycznie pracowników Pracowni Rzeczy Różnych Fundacji SYNAPSIS - osoby ze spektrum autyzmu.  

>>>ZOBACZ KATALOG AUKCJI<<<

Aukcja, którą poprowadzi Marek Grzybowski, ma charakter otwarty. Osobom, które nie będą mogły przybyć osobiście do Muzeum Narodowego, proponujemy udział w licytacji online dzięki obsłudze Artinfo.pl

Aukcję poprzedzi przedaukcyjna wystawa prac: 6-8 kwietnia 2018 r., Muzeum Narodowe w Warszawie/ korytarz przy kinie Muz, poziom: -1

Całkowity dochód ze sprzedaży prac dofinansuje terapię dzieci i osób dorosłych z autyzmem i zespołem Aspergera, prowadzoną w ośrodkach Fundacji SYNAPSIS.

Więcej informacji na temat obiektów i sposobu licytacji: tel.: 22 818 94 68, tel. kom.: 506 122 445
e-mail: aukcje@artinfo.pl

 

Krzysztof Pająk
Krzysztof Pająk
Antoni Kowalski
Antoni Kowalski
Krzysztof Gierałtowski
Krzysztof Gierałtowski
Łukasz Huculak
Łukasz Huculak
Jacek Malinowski
Jacek Malinowski
Wojciech Ćwiertniewicz
Wojciech Ćwiertniewicz
Previous Next Play Pause
Krzysztof Pająk Antoni Kowalski Krzysztof Gierałtowski Łukasz Huculak Jacek Malinowski Wojciech Ćwiertniewicz

 

 Współorganizator:                      Partner:                                            Patroni honorowi:

 logotyp artinfo          logotyp muzeum narodowego w Warszawie               logotyp Buisness Centre Club           logotyp Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie

 

Licytuj i pomagaj! Zapraszamy XXIX Charytatywną Aukcję Dzieł Sztuki Fundacji SYNAPSIS. Zobacz katalog aukcji na artinfo.pl.

Podobnie jak przed rokiem aukcja odbędzie się gmachu Muzeum Narodowego w Warszawie. Zapraszamy Państwa w poniedziałek 3 kwietnia 2017 roku o godz. 19.15.

Tradycja naszych aukcji, a także wyjątkowe miejsce, w którym się odbywa, mobilizuje nas do przygotowania oferty, która będzie atrakcyjna dla wszystkich sympatyków sztuki i kolekcjonerów. Wśród dzieł, które wejdą do katalogu, znajdują się prace uznanych współczesnych artystów, jak i reprezentantów najmłodszego pokolenia. Swoje prace podarowali m.in. Tomek Sikora, Krzysztof Gierałtowski, Katarzyna Zwolińska, Tomek Mistak, Dariusz Pala, Joanna Półkośnik.

 >>> ZOBACZ KATALOG AUKCJI <<<

Aukcja ma charakter otwarty. Osobom, które nie będą mogły przybyć osobiście, proponujemy udział w licytacji przez telefon lub za pomocą zlecenia z limitem.
Aukcję poprowadzi Marek Grzybowski.
Więcej informacji: 505 850 501 lub aukcjecharytatywne@artinfo.pl

Ceny wywoławcze wszystkich prac wynoszą 100 zł.
Zapraszamy wszystkich do udziału w aukcji.
Katalog aukcji jest dostępny na stronie www.artinfo.pl

Poniżej prezentujemy galerię wybranych prac. Wysztkie prace można obejrzeć on-line w katalogu aukcji, a także na wystawie przedaukcyjnej, która będzie dostępna w Muzeum Narodowym w Warszawie w dniach 31 marca (godz. 15:00-18:00) oraz 1 i 2 kwietnia (godz. 10:00-18:00).

Dariusz Pala
Dariusz Pala
Joanna Półkośnik
Joanna Półkośnik
Katarzyna Zwolińska
Katarzyna Zwolińska
Krzysztof Gierałtowski
Krzysztof Gierałtowski
Tomek Sikora
Tomek Sikora
Marcin Painta
Marcin Painta
Previous Next Play Pause
Dariusz Pala Joanna Półkośnik Katarzyna Zwolińska Krzysztof Gierałtowski Tomek Sikora Marcin Painta
 
Współorganizaor Partner Patroni honorowi  
 artinfo  mnw  asp bcc