Odwiedza nas 161 gości oraz 0 użytkowników.

Po raz kolejny Fundacja SYNAPSIS wraz z Maratonem Warszawskim zaprasza do wyjątkowej akcji #BiegamDobrze!

XV Ekiden, czyli Maraton Sztafet to kolejna okazja, by wykorzystać swoją biegową pasję do mądrego pomagania dzieciom z autyzmem.
Zawodnicy każdej sztafety będą mieli do pokonania łącznie dystans równy długości maratonu (42, 195 km). Zawodnicy pokonują kolejno odcinki: 7,195 km, 10 km, 10 km, 5 km, 5 km, 5 km. Bieg odbywa się 19 maja 2019 w Parku Szczęśliwickim.


Jak zostać Bohaterem #BiegamDobrze ?

Krok 1.
Zarejestruj swoją drużynę na stronie www.ekiden.pl
Przy rejestracji wybierz ścieżkę charytatywną oraz Fundację SYNAPSIS.

System automatycznie stworzy profil Waszej zbiórki, za pośrednictwem którego Wasi współpracownicy, znajomi, rodzina czy inni biegacze będą mogli wpłacać środki i wspierać Wasz udział w Ekidenie.

Kwota gwarantująca pakiet startowy: 1000 zł
Termin końcowy na zebranie kwoty gwarantującej start: 26 kwietnia 2019
Termin zakończenia zbiórek: 29 maja 2019

Krok 2.

Powiedzcie wszystkim, że bierzecie udział w akcji #BiegamDobrze. Porozmawiajcie ze współpracownikami, wyślijcie SMS, maile, wrzućcie posty na Facebooka i Instagram – niech wszyscy dowiedzą się, że mogą dołączyć do Waszej zbiórki.
Możecie postawić przed sobą WYZWANIE, które podejmiecie, jeżeli licznik Waszej zbiórki przekroczy określoną, wybraną przez Was kwotę. Wprowadźcie do swojej akcji element zabawy i wciągnijcie w nią jak najwięcej osób!

Krok 3.

Kiedy licznik na Waszej zbiórce przekroczy kwotę gwarantującą pakiet charytatywny, fundusze zasilą konto Fundacji SYNAPSIS, a Wy otrzymacie unikalny numer startowy.
Pamiętajcie, że na zebranie 1000 zł macie czas do 26 kwietnia, a zbiórkę możecie prowadzić dalej – aż do 29 maja. To duża kwota? Pamiętajcie, że siła tkwi w zespole! Tak naprawdę wystarczy, że każdemu z Was uda się zebrać 160 zł.

Decydując się na charytatywną ścieżkę Ekidenu otrzymujecie od nas:
- pakiet startowy
- koszulkę techniczną
- gadżety i prezenty od naszej Fundacji
- unikalny, charytatywny, pomarańczowy numer startowy

KONTAKT
Masz pytania dotyczące akcji #BiegamDobrze ? Napisz lub zadzwoń:
biegamdobrze@synapsis.org.pl
tel: 512 345 161

Bieganie jest piękne! SuperBohaterowie Fundacji SYNAPSIS w akcji!

30 września 2018 roku podczas 40. PZU Maratonu Warszawskiego, w ramach akcji #BiegamDobrze dla Fundacji SYNAPSIS wystartowało łącznie 63 biegaczy – 46 maratończyków, 8 osób Bieg na Piątkę i aż 3 trzyosobowe sztafety.

Biegaczom na 11 km i 37 km trasy maratońskiej kibicowali pracownicy i podopieczni Fundacji SYNAPSIS oraz jej Przyjaciele. Na mecie witała ich grupa sympatyków Fundacji wręczając specjalne fundacyjne medale oraz robiąc pamiątkowe zdjęcia.

Niesamowici ludzie, niesamowita energia, niesamowita siła niesienia dobra, niesamowity dzień…
Dziękujemy tym, którzy pobiegli – za siłę walki do końca na trasie biegowej i podczas prowadzenia zbiórek na rzecz najmłodszych podopiecznych Fundacji.
Dziękujemy darczyńcom, kibicom, wolontariuszom, wszystkim tym, którzy wspierali nas dobrym słowem i gestem.
Dziękujemy tym, którym nie dane było stanąć na starcie, ale nie poddali się i aktywnie prowadzili zbiórki do końca.
Wszystko to co robicie jest niesamowite, ważne, piękne i godne największego uznania.

DZIĘKUJEMY!!!
Do zobaczenia w kolejne edycji!

Czytaj więcej: Galeria zdjęć z 40. PZU Półmaratonu Warszawskiego

Poradnik dot. wykorzystania Social Media

Podjęcie decyzji o starcie w biegu, niezależnie od dystansu, wymaga odwagi i samodyscypliny. Jednak, gdy dodatkowo chcemy „biegać dobrze”, to poza fizycznym i psychicznym przygotowaniem, powinniśmy zadbać jeszcze o jak najlepszą promocję naszej zbiórki, która przełoży się na wymierną, finansową pomoc wspieranej inicjatywy.

Z Facebooka korzysta dziś prawie każdy, ale czym innym jest swobodne „wrzucanie postów” i konsumowanie treści, a czym innym przemyślana kampania, która ma na celu zaangażowanie ludzi do poparcia podjętego przez nas wyzwania. Oto lista kilku krótkich porad na temat tego, jak o zbiórce w ramach akcji „Biegam Dobrze” mówić dobrze w mediach społecznościowych.

Czytaj więcej: 5 sposobów na zaangażowanie znajomych przez Social Media

Zobacz, ile radości niesie udział w akcji #BiegamDobrze!

26 marca w 12. PZU Półmaratonie Warszawskim #BiegamDobrze dla Fundacji SYNAPSIS wystartowało ponad 100 Bohaterów #BiegamDobrze. Na 11 km kibicowała im ekipa Fundacji SYNAPSIS i jej Przyjaciele. Dziękujemy tym, którzy pobiegli oraz tym, którym nie było dane stanąć na starcie. Dziękujemy darczyńcom, kibicom, wolontariuszom, organizatorom i partnerskim organizacjom. To co robicie jest ważne i piękne!

Czytaj więcej: Galeria zdjęć z 12. PZU Półmaratonu Warszawskiego

Pobiegnij po rekord świata dla osób z autyzmem! Wystartuj jako biegacz charytatywny Fundacji SYNAPSIS w jednym z biegów Fundacji "Maraton Warszawski". Zarejestruj się i zostań Bohaterem #BiegamDobrze!

Podejmij wyzwanie! Pomagaj, robiąc to, co lubisz najbardziej.
Dołącz do grupy ludzi dobrej woli i nadaj swojemu startowi wyjątkowego znaczenia, bo warto pomagać!!!

#BiegamDobrze to pierwsza i jedyna w Polsce akcja oparta na modelu charytatywnej aktywności, w której biegacze prowadzą zbiórki na rzecz wybranych organizacji charytatywnych, w tym Fundacji SYNAPSIS. Udział w niej jest niezwykle prosty.

Czytaj więcej: Zostań Bohaterem #Biegam Dobrze!