Odwiedza nas 163 gości oraz 0 użytkowników.

Sprzedaj Charytatywnie Stary Telefon.

Fundacja SYNAPSIS rozpoczęła współpracę z firmą Greenfone. Każda osoba, która zdecyduje się przekazać używany, niepotrzebny telefon komórkowy firmie Greenfone na rzecz Fundacji SYNAPSIS, wesprze rozwój umiejętności komunikowania się osób z autyzmem.

Możesz wspomóc organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego, bez obciążania budżetu domowego!

Zrób dobry uczynek dla środowiska, a pomożesz osobom z autyzmem. Oddaj swój stary, nieużywany telefon firmie Greenfone, a Fundacja SYNAPSIS otrzyma jego finansową równowartość.

StaryTelefon jest częścią Greenfone Sp. z o.o., polskiej firmy - lidera w dziedzinie recyklingu i ponownego wykorzystania telefonów komórkowych w naszym kraju.

Od wielu lat starają się jak najskuteczniej ograniczać liczbę wyrzucanych telefonów, a ich osiągnięcia i wiara w sens ponownego wykorzystania oraz recykling przyniosły im reputację innowatorów i ekspertów w tej dziedzinie.

StaryTelefon może przekazać w Twoim imieniu środki na rzecz jednej lub kilku wybranych przez Ciebie organizacji.

 

Jak to zrobić ?

  1. Wejdź na stronę https://www.starytelefon.pl/sprzedaj-teraz

    Znajdź i wyceń swój telefon w dostępnym katalogu on-line oraz wpisz swoje dane (załóż konto).

  2. Zaznacz Wesprzyj Fundację i wybierz ją z rozwijalnej listy. Oczywiście będzie nam miło jeżeli wybierzesz właśnie Fundację Synapsis! 

    Środki finansowe ze sprzedaży telefonów Fundacja SYNAPSIS przeznaczy na dofinansowanie zajęć terapeutycznych usprawniających umiejętności komunikowania się osób z autyzmem.

  3. Wybierz procent sumy ze sprzedaży telefonu  jaki chcesz przekazać na konto fundacji np. 50 % lub 100 %.
  4. Odbierz opłaconą kopertę, w której prześlesz swój telefon. Zapakuj i wyślij. Pieniądze zostaną przekazane ciągu w terminie 10 dni od zakończenia transakcji.
  5. Możesz być z siebie dumny, właśnie zrobiłeś coś dobrego! 

Pamiętaj ! To Ty decydujesz czy chcesz przekazać charytatywnie część czy całość kwoty uzyskanej ze sprzedaży swojego używanego telefonu. 

My dziękujemy Ci nawet za najdrobniejszy procent! 

dziecko11